Kurumsal

Kurumsal

Ankara Profesyonel Site Ve Bina Yönetimi

Toplu Yapı Yönetimindeki uluslararası standartları kalite ile birleştirerek, kendisini sürekli geliştiren kurumsal uzman kadrosuyla ”Kalite, Dürüstlük, Şeffaflık, Hukuka Uygunluk” ilkesini benimseyen etkin ve verimli çalışma prensibi ile müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayan onlara en doğru kanaldan en uygun değer ve çözüm önerilerini sunan PMC GROUP yenilikçi, özgün ve öncü bir kuruluştur.

Firmamız; 150 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ (Quality Managemen System) ve 150 10002:2014 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ (Quality Requirements For Customer Satisfaction) standartlarına uygun ve Nitelikli Gayrimenkul Yönetimi kapsamında Türkiye Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından onaylı belgeye sahip olan tek kuruluştur.

Misyonumuz,

Sektördeki uzmanlığı ile sürekli değişen ve gelişen hedefi ile, kaliteli hizmet politikasıyla, kişiler ve kurumlar tarafından memnuniyeti odaklı, Toplu Yapı Yönetimine yeni bir boyut getiren ve uluslararası seviyede örnek gösterilen bir marka haline gelmektir.

130+Proje
250+Konut
10.000+Daire
Kendinden EminYönetim şirketimizle yapılan sözleşmelerde cayma bedeli ve taaddüt bulunmamaktadır. Hizmet kalitemizin beğenilmemesi durumunda sözleşme fesih edilebilir.
Ekonomikİhtiyacınıza uygun paketler oluşturulur. 1. sınıf işletme bütçesiyle düşük aidat politikası yürütülür.
ŞeffaflıkElden aidat kesinlikle toplanmaz. Gelir-Giderler apartman/site adına açılan banka hesabı aracılığı ile gerçekleştirilir. Apsiyon bilişim sistemiyle entegre banka kasası ile şeffaflık sağlanır.
İş TakibiOluşabilecek arıza veya talepler 7/24 aktif iletişim hattımız aracılığıyla kayıt altına alınarak hızlı çözüm sağlanır. Yapılan iş ve işlemler alanında uzman proje müdürlerimiz tarafından sahada takip edilir.
PMC YÖNETİM POLİTİKASI

Herkese eşit, ekonomik ve şeffaf yönetim stratejilerimiz ile düzenli iş takibi yaparak, sektörde kendimizden emin adımlarla ilerliyoruz.

    Hemen Teklif Al!