Ankara Profesyonel Site Yönetimi

Ankara Profesyonel Site Yönetimi

Ankara Profesyonel Site Yönetimi

Ankara Profesyonel Site Yönetimi

Kalabalık yaşam alanlarında, bu bölgede yaşayan kişilerin, yaşam alanlarının bakım, onarımı, giderleri konusunda anlaşamamaları ve tüm idari yönetim konusunda yetersiz kalmaları site yönetimi kavramını ortaya çıkarmıştır. PMC Group ailesi olarak site yönetiminde amacımız, değerli komşuluk ilişkilerinin bozulmadığı huzurlu bir yaşam alanı sağlamak adına site yönetimi kanunu çerçevesinde kat maliklerine Ankara profesyonel site yönetimi hizmeti vermektir.

Apartman ve site gibi kalabalık yaşam alanlarında zamanla yapı ile alakalı yeni kararlar alınması ve masraf yapılması gerekmektedir. Bu yatırımların zamanı ve bütçesi ile ilgili kat malikleri arasında anlaşmazlıklar yaşanabilmektedir. Bu gibi huzursuz durumların ortadan kaldırılması, hem de bu bakım ihtiyaçlarının en kısa zamanda karşılanması için PMC Group Ankara profesyonel site yönetimi konusunda her zaman yanınızdayız.

PMC Group; sitelerde aidatların toplanması, arızalanan ekipmanların tamirinin, bakımının yapılması, bahçe ve peyzaj ile ilgili işlemler, sitenin tamamını ilgilendiren ortak alanlar ile ilgili kararların alınması gibi konular, site yönetimi kanunu ve site yönetimi yönetmeliği gibi çerçevesi belirlenmiş hukuki dayanaklarla çözüme kavuşturmaktadır. Böylece PMC Group profesyonel site yönetimi ile hem bütün site sakinlerine büyük bir zaman kazandırmakta hem de daha az stresli yaşam vaat etmektedir. Pmc Group; muhasebe, güvenlik, hukuk, temizlik gibi hizmetleri; site, rezidans, AVM, eğitim tesisi, iş merkezi, fabrika, ofis, stadyum, fuar alanları gibi yapılar için tecrübeli kadrosu ile “Nitelikli Gayrimenkul Yönetimi” mevzuatı çerçevesinde sağlamaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

Ankara Site Kat Mülkiyeti Hizmeti

Ankara Site Muhasebe

Ankara Site Yönetim

Diğer Hizmetlerimiz

    Hemen Teklif Al!