Apartman ve Site Yönetim Şirketi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Apartman ve Site Yönetim Şirketi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Apartman ve Site Yönetim Şirketi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Apartman ve Site Yönetim Şirketi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler: Hızla gelişen nüfus site yönetimine çok daha fazla talep olmasını sağlamıştır. Bu doğrultuda bireylerin toplu yaşam alanlarında huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için apartman ve site yönetim firmalarının tercih edilmesi gerekmektedir. Peki, apartman ve site Yönetim Şirketi seçiminde nelere dikkat edilir? Gelin, tüm detayları hep birlikte inceleyelim.

Yönetim şirketi

Neden Profesyonel Yönetim Şirketi Tercih Edilmeli?

Yönetim şirketleri, siteler, apartmanlar, iş merkezleri ve çeşitli konut projeleri gibi toplu yaşam alanlarının tüm yönetim ve bakım ihtiyaçlarını karşılayan profesyonel hizmet sağlayıcılardır. PMC Group Site Yönetimi olarak, yılların deneyimi ve uzman ekibimizle, yaşam alanlarınızın düzenli, güvenli ve huzurlu olmasını sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

  • Güvenlik Yönetimi: 7/24 güvenlik hizmetleri ile site sakinlerinin güvenliğini sağlıyoruz.
  • Temizlik ve Bakım: Ortak alanların temizlik ve bakımını düzenli olarak gerçekleştiriyoruz.
  • Finansal Yönetim: Site aidatlarının toplanması, bütçe planlaması ve finansal raporlamalar ile şeffaf bir yönetim sunuyoruz.
  • Teknik Destek: Tesisat, elektrik ve diğer teknik arızalara hızlı çözümler üretiyoruz.
  • Sosyal Alan Yönetimi: Havuz, spor salonu, oyun alanları gibi sosyal alanların yönetimini üstleniyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

  • Profesyonellik: Alanında uzman ve deneyimli ekibimizle en iyi hizmeti sunuyoruz.
  • Şeffaflık: Tüm yönetim süreçlerimizde şeffaflık ilkesine bağlıyız.
  • Müşteri Memnuniyeti: Sakinlerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir.
  • Teknoloji Kullanımı: Güncel teknolojilerle yönetim süreçlerini daha verimli hale getiriyoruz.

PMC Group Yönetim şirketi olarak, yaşam alanlarınızı daha yaşanabilir ve huzurlu hale getirmek için yanınızdayız. Profesyonel yönetim çözümlerimizle tanışmak için bize ulaşın.

Geçmiş Kayıtlarını Kontrol Edin

Bir mülk yönetimi hizmeti düşünürken kontrol etmek istediğiniz ilk şey, sektördeki itibarı ve başarı oranıdır. Şirketin kaç mülkü yönettiğini ve bunu ne kadar iyi yaptıklarını öğrenin. Mülk yöneticileri, başarıları hakkında fazla bilgi sahibi olmalıdır. Şirketleri hakkında geçmiş bilgileri paylaşmaktan çekiniyorlarsa, sorular sorun. Neyi saklamaya çalıştıklarını veya zaman ayırmaya değip değmeyeceğini öğrenin.

Yorumları Okuyun

Kullanıcı yorumları bilgilendirici olmaktadır. İnternet, hemen hemen herkesin her ürün veya hizmet için inceleme yazmasını kolaylaştırır. Bazı durumlarda, insanlar pazarlamanın kendi lehlerine çalışmasını sağlamak için incelemeler yayınlar. Söz konusu incelemeler genelde samimidir. Bir mülk yönetim firması hakkında meşru bilgilere sahip olan birkaç faydalı incelemeyi bulmak size kalmış olacak. Diğer ev sahipleri ve mülk sahipleri için en büyük avantaj ve dezavantajların hangileri olduğunu öğrenin. Ardından, belirli bir şirketin sizin için uygun olup olmadığını belirleyebileceksiniz.

Fiyat

Herhangi bir danışmanlık veya yönetim hizmetinde olduğu gibi site yönetim firmalarının seçiminde de dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri fiyatlandırmadır. Standart ücretler, kurulum ücretlerini, kiralama ücretlerini, boşluk ücretlerini, reklam ücretlerini ve diğerlerini içerir. Bazı şirketler, standart yönetim hizmetleri listesinde yer almayan çeşitli hizmetler için ek para gerektirebilecek bir ekstra hizmet ücreti de talep edecektir. Herhangi bir şeyi kabul etmeden önce bir mülk yönetim şirketi tarafından sizden alınan tüm ücretleri sormanız gerekir.

Sorunlara Yönelik Çözümler

Profesyonel apartman ve site yönetim firması seçerken sorun çözme kabiliyetini de değerlendirmek gerekir. Firmanın tecrübesi ve hizmet kalitesi ile doğrudan ilişkili olan bu detay ideal seçimi sağlar. Özellikle de sorunlara yönelik pratik ve etkin çözümler geliştirmeyi başaran firmalar kusursuz bir seçime olanak sağlar.

Apartman Site Yönetim ve Firma Yönetim Şİrketi
Apartman Site Yönetim ve Firma

Apartman ve Site Yönetim Firmasında Sunulan Yönetim Hizmetleri

Kararınızdaki son unsur belki de en önemlisidir. Belirli bir mülk yönetim şirketi tarafından ne tür hizmetler sunulduğunu bilmeniz gerekir. Genel olarak konuşursak, yönetim hizmetleri aşağıdaki gibi işleri halleder:

Temizlik

Binanın ve çevrenin temizliği en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Bu noktada firmanın temizlik hizmetleri veriyor olması çok önemlidir.

Güvenlik

Site yönetimi firmasının güvenlik şirketi ile anlaşması olarak bina ve siteler için güvenlik hizmetleri sunuyor olması gerekir. Eğer sitenizde böyle bir ihtiyaç varsa site yönetim firmasının size bu hizmeti sunup sunmadığından emin olmalısınız.

Aidat Toplama

Aidat toplama hizmeti site yönetim firmalarının en temel görevleri arasındadır. Aidatların düzenli bir şekilde toplanması ve çeşitli ödemelerin gerçekleştirilmesi gerekir.

Kapıcı/Görevli Hizmeti

Kapıcı ve apartman görevlileri, özellikle büyük sitelerde çok önemlidir. Binadaki çeşitli sorunlardan sorumlu olan ve çöpleri toplayan kapıcı ve görevliler site yönetim firması seçiminde çok önemlidir.

Faturalar ile İlgilenme

Site yönetim firmalarının bir diğer görevi elektrik, doğalgaz ve su gibi bina faturaları ile ilgilenmek ve gününde yatırmaktır. Bu doğrultuda binanın ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılanabilmektedir.

İster kapsamlı bir yönetim çözümünü tercih edin, ister sundukları hizmetlerden bir veya ikisini kullanın, bir mülk sahibi ve ev sahibi olarak hayatınızı çok daha kolay hale getirecek.

Profesyonel Site Yönetimi

Sizin de apartman ve siteniz için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Firmamızın etkin hizmet yaklaşımı ve kalite odaklı çözümleriyle site yönetiminde kusursuz bir sonuca ulaşabilirsiniz. Yaşam alanınızı daha kaliteli ve konforlu bir yere dönüştürecek site yönetimi firması için seçim yapmanın tam zamanı! Bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Üstelik hizmetlerimizden en iyi şekilde Yönetim Şirketinden yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın !

Menü Görüntüle