Kapıcı Dairesi Sitelerde Kiraya Verilebilir mi ?

Kapıcı Dairesi Sitelerde Kiraya Verilebilir mi ?

Kapıcı Dairesi Sitelerde Kiraya Verilebilir mi ?

Bina ve site yönetimi çağımızın gerektirdiği olmazsa olması komşuluk ilişkilerini düzenleyen binalarda ve sitelerde hayatı yaşamayı düzenli kılan bir yönetim şeklidir. Günümüzde modern ve kolay hizmet anlayışı olarak binalar ve iş merkezleri, alışveriş merkezi gibi yerler profesyonel yönetim firmalarına devredilmektedir. Bu hizmet ödeme ve birçok daldaki hizmetlerin düzenli şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Bina yönetiminin görevi amaçları arasında yer alan hizmetler bina görevlisi, güvenlik görevlisi gibi birçok hizmeti bünyesinde sunmaktadır. Sizlere bu konuda uzman olan Ankara Pmc Group Site Yönetim  firmamızı tavsiye edebiliriz. 

Kapıcı Dairesi Kiraya Verilir mi?

Profesyonel şekilde hizmet sağlayan yönetim firmaları gibi bizim firmamızda bu yönden çalışmalara devam etmektedir. Kapsamlı Ankara yönetim firması olarak hizmet pmc grup çeşitli bina yönetimi alanlarında da detaylı şekilde bilgi sahibidir. Sizlere bu konu üzerinde uzman ekibi ile bilgi ve destek vermekte. Normal şartlar altında apartman içerisindeki görevli dairesi kiraya verilemez ve bunun yapılması da doğru değildir. Bina yönetim şekli olarak alınan kararlarda kapıcı dairesinin gideri ihtiyaçları yönetim tarafından karşılanır. 

Apartmanlarda Hangi Kanuna Dayalı Olarak Kiralanabilir?

Firmamız Ankara’da hizmet veriyor olup birçok yönetim konusunda tecrübeli ve profesyonel şekilde çalışma sergilemektedir. Binalarda yönetim firması olarak gerekli olan doğru kararları alarak toplumun daha üst düzey ve kaliteli bir sistemde yer alması desteklenmektedir. Nadir olarak apartman içerisinde bulunan kapıcı daireleri belirli durumlarda kiraya verilme ihtimali bulunmakta.

Apartmanda yönetim kapıcı çalıştırmama kararı almış ise bu durum kanuna dayalı olarak sürdürülebilir. Binalarda uygulanan kanun ve kurallar çerçevesi altında kapıcı dairesinin boş kalması önlenebilir. Bu durumu bizim firmamızda detaylı ve kanununa uygun şekilde araştırıp işleme almaktadır. 

Kapıcı Dairesi

Apartman Bu Kararı Nasıl Almalı?

Toplu olarak değerlendirme sonucu birçok durum gerçekleşmekte. Daire sayısının yüzde elli bir oranında karar alınıp bu yönde devam etmesi yönetim firması ve bina sakinlerinin belirlemesi ile olmaktadır. Firmamızda apartman adına kapsamlı şekilde profesyonel hizmet verilmektedir. Ankara ilinde uzun süredir bu alanda hizmet veren pmc group firmamız teknoloji ve bilgi odaklı çalışması ile tercih edilen yönetim firması arasında yer almaktadır. Günümüzde çoğu binalarda yönetim şekli profesyonel hesap verilebilir, şeffaf, ilkeli ve güvenli olan yönetim firmalarına verilmektedir. 

Kapıcı Dairesinin Sahibi 

Binalarda kapıcı dairesi kat mülkiyeti kanununa göre kat maliklerine aittir. Bina yönetiminin aldığı karar ile apartman görevli çalıştırma yönünde işlem yapıldı ise daire görevliye tahsis edilmektedir. Sektörde yönetim firması olarak en kaliteli ve güvenli hizmeti sizlere sağlamaya devam etmekteyiz. Pmc Group Site Yönetim olarak bu alanda deneyimli ekibimiz ile birlikte çalışma yapmaya devam etmekteyiz. Bu konuda teknoloji ve üstün bilgiyi kullanarak elit şekilde hizmet veren firma arasında yerimizi almaktayız. Sizler de bu konuda Pmc group firmamızın deneyimli ve profesyonel yönetim hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

Kapıcı Dairesi Kiralanabilir mi?

Günümüzde birçok binada kapıcı dairesi kiraya verilmektedir. Bu sistemin olması bina  yönetiminin aldığı karar ile olmaktadır. Gider ve masraf konusunda alınan kararlar çerçevesinde kapıcı dairesi boş ve kapıcı çalıştırılmayacak ise daire kiraya verilebilmektedir. Bunun yanı sıra kapıcı dairesi temizlik hizmeti karşılığı temizlik hizmetini yapacak olan kişiye tahsis edilmektedir. Bu sistemsel işleyişin net şekilde ortaya çıkabilmesi için yönetim ilgili kararları oy birliği ile almaktadır. Bundan sonraki işleyiş binanın yönetiminin aldığı kararlar çerçevesinde devam edecektir. Firmamız profesyonel ve deneyimli bu hizmetleri uzman kadrosu ile sizlere sunmaktadır. 

Güvenli Ve Kaliteli Bina Yönetim Sistemi

Bina yönetimlerinin daha profesyonel ve şeffaf şekilde yönetilmesi için birçok apartman ve site gibi yaşam alanları yönetim firmalarına teslim edilmektedir. Ankara bulunan firmamız büyük site ve bina gibi yerlerde profesyonel site yönetim hizmeti vererek ön plana çıkmaktadır. Uzun yıllar bu alanda kendimizi geliştirip daha iyi hizmet verebilmek için bu sektörde devam etmekteyiz.

Bina yönetimi adına kapsamlı ve güvenilir şekilde verdiğimiz hizmet ile sizlere konforlu bir yaşam sunmaktayız. Sizlerde bu konuda daha deneyimli ve güvenilir hizmet alabilmek için firmamızdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti firmamız için oldukça önde gelen bir ilkemizdir. Kaliteli hizmet için aralıksız şekilde çalışmalar yapmaya devam etmekteyiz.

KVKK Kanunu ile ilgili makalemizi okuyabilirsiniz! –> Apartman ve Sitelerde KVKK Kanunu

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın !

Menü Görüntüle